Omdat ik deze week mijn sportsessies heb overgeslagen en de weegschaal vanmorgen iets aangaf wat niet helemaal de bedoeling is, besloot ik vanmiddag naar de Blokker in de stad te lopen (ongeveer een half uur heen en een half uur terug). Ik wilde een paar senseomokjes kopen die ik in het krantje had gezien:
Uiteraard hadden ze die niet meer in de kleur die ik in gedachten had. Uiteindelijk heb ik twee andere (lees: duurdere) mokjes gekocht:
En om alle lichaamsbeweging weer te compenseren heb ik op de terugweg bij de supermarkt ingrediënten gehaald voor het volgende:
Tja, ik weet het: mag niet van Sonja. Maar ik heb de foto’s nodig voor een projectje… en ik beloof plechtig dat het een laatste uitspatting is.